Kariéra

Farmak, a.s. patří mezi ty společnosti, které si dobře uvědomují nutnost zaměstnávat ty nejlepší odborníky a talenty. Právě zaměstnanci jsou naší konkurenční výhodou a cenným prostředkem k naplňování našich ambiciózních firemních cílů. To je také důvod, proč výběru zaměstnanců věnujeme značnou pozornost a stavíme se k němu s vědomím maximální pečlivosti a odpovědnosti.

Zájemcům o zaměstnání jsme připraveni nabídnout odpovídající mzdové ohodnocení, výborné pracovní podmínky a příjemné pracovní prostředí, celou škálu firemních benefitů, ale také zodpovědnou, náročnou a rozmanitou práci s velkou možností seberealizace a osobního rozvoje.

Logo školy barvenéV rámci vyhledávání a zaměstnávání talentů z řad absolventů spolupracujeme se Střední školou logistiky a chemie v Olomouci, jejímž jsme sociálním partnerem.

Pro doložení kvalifikace uchazečů o práci uznáváme mimo jiné i Osvědčení o profesní kvalifikaci dle Národní soustavy kvalifikací.

Pokud Vás baví chemie a chcete pro nás pracovat nebo Vás zaujala některá z otevřených pozic, pošlete své CV na kariera@farmak.cz. Možná hledáme právě Vás.

Aktuálně hledáme do našeho firemního týmu zaměstnance pro tyto pozice:

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde. rozumím