CZ EN RU

Den otevřených dveří při příležitosti oslav 30 let FARMAK, a.s.

19. 09. 2022

Září letošního roku je pro nás významným měsícem, oslavili jsme totiž 30 let výročí založení firmy. Toto jubileum jsme nenechali jen tak bez povšimnutí, ale podělili jsme se o něj s Vámi, našimi zaměstnanci, obchodními partnery i veřejností. 

V pátek 9. září 2022 jsme za účasti devíti novinářů a dvou fotografů uspořádali tiskovou konferenci. Po úvodním zavzpomínání na významné milníky našeho již třicetiletého podnikání následoval prostor pro zodpovězení dotazů. A že jich bylo! Celou konferenci moderoval pan Tomáš Gottwald, moderátor Rádia Haná.

Po ukončení tiskové konference jsme přivítali pozvané obchodní partnery a zástupce státní správy. Pro naše hosty, kterých dorazilo celkem 46, byla připravena prohlídka oddělení výzkumu a vývoje, jednotlivých výrobních prostor a laboratoří kontroly kvality. Samozřejmě se dostalo i na neformální diskuze jak v průběhu prohlídky, tak i po ní.

Speciální poděkování jsme pak chtěli připravit našim současným i bývalým zaměstnancům, kteří mají svůj velký podíl na úspěchu firmy. V sobotu 10. září 2022 jsme proto uspořádali Den otevřených dveří pro rodinné příslušníky našich zaměstnanců a také pro bývalé zaměstnance. Zvláště pro penzisty to byla vítaná příležitost si po letech prohlédnout, jak se změnila místa, kde dříve pracovali. Celkem jsme provedli 257 návštěvníků v 15ti skupinách. Pro návštěvníky byl přichystán doprovodný program, a to ve spolupráci s Rádiem Haná a moderátorkou Martinou Kvítko Procházkovou. Společnost MujLekarnik.cz připravila zajímavé aktivity jako měření tlaku, měření cukru či dermoporadenství. Pamatováno bylo i na děti, pro které byly k dispozici šlapací motokáry, malování na obličej, balónkový klaun, dětská dílnička a pořádně velká trampolína. O výborné občerstvení se postaral FARMAK-GASTRO s.r.o. – na výběr byl guláš, řízky i hot dog, nechybělo točené pivo a kofola. A na závěr obdržel každý návštěvník drobnou pozornost.

S radostí můžeme říci, že oslava kulatého jubilea FARMAK, a.s. se skutečně vydařila a už teď se těšíme na další setkání.


Den otevřených dveří při příležitosti oslav 30 let FARMAK, a.s.

Novinky - výpis všech