Profil

FARMAK, a. s., je ryze česká chemicko-farmaceutická společnost zaměřená na vývoj, výrobu a marketing výrobků ze dvou produktových skupin:

  • aktivních farmaceutických ingrediencí – léčivých látek
  • chemických meziproduktů a specialit

Klíčovou roli pro výkon společnosti má z dlouhodobého pohledu výroba a prodej aktivních farmaceutických ingrediencí. Společnost je významně exportně zaměřená, přičemž mezi  nejvýznamnější exportní teritoria patří státy EU, USA, Indie, Japonsko a  Švýcarsko.

Součástí strategie společnosti je Integrovaná politika kvality, environmentu a prevence závažných havárií. Systém jištění jakosti vyhovuje požadavkům cGMP. Výroba podléhá pravidelné inspekci  Státního ústavu pro kontrolu léčiv (SÚKL), inspekci americké Food and Drug Administration (FDA) a zákaznickým auditům.

FARMAK, a.s. má zavedený a certifikovaný integrovaný systém řízení kvality a ochrany životního prostředí podle norem ISO 9001 ISO 14001.

FARMAK, a.s., věnuje velkou pozornost problematice životního prostředí a bezpečnosti práce a provozu a společnost je tak již několikanásobným držitelem certifikátu RESPONSIBLE CARE.

V současnosti FARMAK, a.s. zaměstnává přibližně 240 pracovníků, na které jsou kladeny vysoké požadavky na kvalifikaci a vzdělání.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde. rozumím