Výroba

OLYMPUS DIGITAL CAMERAVýroba je zaměřena převážně na chemii heterocyklických sloučenin za využití běžných typů reakcí (včetně Grignardových reakcí) ve výrobních prostorách vyhovujících kritériím pro správnou výrobní praxi. Tato výroba je realizována ve smaltovaných a nerezových reaktorech o objemu až 6300 litrů, v pomocném výrobním zařízení, na odstředivkách, v sušárnách a na sušících filtrech. Závěr výroby spočívá v sítování, mletí, případné mikronizaci a v balení. Výrobní jednotky podléhají inspekci SÚKL a některé i auditům FDA.

Součástí strategie společnosti je integrovaná politika kvality, environmentu a prevence závažných havárií. Systém jištění jakosti vyhovuje požadavkům cGMP. Výroba podléhá pravidelné inspekci Státního ústavu pro kontrolu léčiv (SÚKL), inspekci americké Food and Drug Administration (FDA) a zákaznickým auditům.

FARMAK, a.s. má zavedený a certifikovaný integrovaný systém řízení kvality a ochrany životního prostředí podle norem ČSN EN ISO 9001 a ČSN EN ISO 14001.

FARMAK, a.s., věnuje velkou pozornost problematice životního prostředí a bezpečnosti práce a provozu a společnost je tak již několikanásobným držitelem certifikátu RESPONSIBLE CARE.

V současnosti FARMAK, a.s. zaměstnává kolem 240 pracovníků, na které jsou kladeny vysoké požadavky na kvalifikaci a vzdělání.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde. rozumím